השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד תאונות דרכים

  משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח לאומי עבור לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה, תאונות דרכים, או סבלו ממקרה רשלנות רפואית.

  נפצעתם בתאונת דרכים? נקבעו לכם אחוזי נכות? ייתכן שמגיע לכם פיצוי!

  אנשים רבים מתהלכים ביננו עם נכויות בדרגות שונות שנגרמו כתוצאה מתאונות עבודה או מקרים ביטוחיים במקום העבודה – בלי לדעת שייתכן ומגיעים להם מאות אלפי ואף מיליוני שקלים!

  ממי תובעים פיצויים במקרה תאונת דרכים?

  המדינה, ששואפת להגן על אזרחיה מפני פגיעה כלכלית קשה במקרה של תאונה, בנתה מערך הגנה להבטחת פיצויים לנפגעי תאונת דרכים. פצועי תאונות דרכים זכאים לפיצויים מחברת הביטוח של האשם בתאונת הדרכים, בין אם הם נסעו ברכב ובין אם הם היו הולכי רגל.

  במידה ונהג לא מבוטח עלה על הכביש ופגע בכם, אתם זכאים לפיצויים מקרן 'קרנית' – קרן הביטוח לנפצעי תאונת דרכים שאינם מבוטחים.

  אנו ממליצים לכם לפנות לעורך דין תאונות עבודה מומחה – עו"ד אסף פן.

  עורך דין תאונות דרכים מומחה – אסף פן

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  אחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  אנו מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת