השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תביעה ביטוח לאומי

  איך מגישים תביעה לביטוח לאומי?

  הביטוח הלאומי משלם כל שנה מיליארדים רבים בקצבאות נכות, אובדן כושר השתכרות, קצבאות שארים ועוד. אם נפצעתם או חליתם, ביטוח לאומי הוא הגוף האמון על הגשת סיוע כלכלי ארוך טווח.

  כדי להגיש תביעה בביטוח לאומי, עליכם להכיר את המערכת לעומק או להיעזר במומחים בעלי היכרות ומומחיות בהגשת תביעה לביטוח לאומי. ללא סיוע של מומחים, רבים מסתבכים בבירוקרטיה הקשה של המשרד הממשלתי הידוע לשמצה ומפסידים אלפי ואף עשרות אלפי שקלים.

  שלבים בהגשת תביעה לביטוח לאומי

  כאשר מגישים תביעה בביטוח לאומי, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא שלב איסוף המסמכים וחוו"ד מומחים שיתמכו בבקשה שלכם. בשלב זה, תצטרכו להוכיח את טענתכם לאחוזי נכות גבוהים ואובדן כושר השתכרות.

  בשלב זה, חשוב מאוד להציג מידע אמין בפני הביטוח הלאומי. כל סטייה מן האמת הרפואית עלולה לפגוע בכם מאוד ואנחנו ממליצים בחום לא לעשות את זה.

  לאחר איסוף המסמכים, תגישו בקשה להכרה כנכה. ביטוח לאומי יבדוק את המסמכים שלכם (ולעיתים ישלח אתכם לבדיקות רפואיות מסוימות) ובסיום שלב זה ייקבעו לכם אחוזי נכות.

  לאחר קביעת אחוזי הנכות, קצבת הנכות הבסיסית משולמת באופן כמעט אוטומטי. עם זאת, ישנן קצבאות אחרות כגון קצבת השלמת הכנסה שלא נכנסות באופן אוטומטי ותצטרכו לבקש באופן פרטני. בנוסף, ניתן לבקש לקבל החזר על קצבאות מסוימות עד שנה אחת אחורה.

  עורך דין מומחה לליווי תביעה בביטוח לאומי

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  משרד עורכי דין ביטוח לאומי אסף פן מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  מוזמנים לקרוא גם על תביעת נכות

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת