עורך דין נזקי גוף

משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח לאומי עבור לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה, תאונות דרכים, או סבלו ממקרה רשלנות רפואית. 

סובלים ממחלה, פציעה או פגיעה ארוכת טווח? ייתכן שמגיע לכם פיצוי!

אנשים רבים מתהלכים ביננו עם כאבים, פציעות ונזקים שנגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה או מקרים ביטוחיים אחרים – בלי לדעת שייתכן ומגיעים להם מאות אלפי ואף מליוני שקלים!

איך תדעו אם מגיע לכם פיצוי?

אם גם אתם סובלים מפציעות או פגיעות, ייתכן ומעולם לא חשבתם על האפשרות לבדוק באמצעות עורך דין נזקי גוף את הפיצויים המגיעים לכם.

חבל.

פיצויים ושיפויים בגין נזקי גוף יכולים לשנות את חייו של אדם שנפגע מן הקצה אל הקצה.

אנו מספקים שירותי בדיקת זכאות בחינם.

נזקי גוף כוללים פגיעות הקורות תוך כדי טיפול רפואי (רשלנות רפואית), פגיעות בעבודה, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות כרוניות, פציעות ועוד. כל אחת מן הפגיעות האלו דורשות טיפול משפטי שונה וייחודי.

אם אתם סובלים מאחד מאלה, אנו ממליצים לכם לפנות לעורך דין נזקי גוף מומחה – עו"ד אסף פן.

עורך דין נזקי גוף – אסף פן

אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח,אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

אנו מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

מוזמנים לקרוא על תביעת פיצויים לאחר תאונת דרכים | תביעת נכות

אהבתם את התוכן? מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט