השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין נזקי גוף

  משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח לאומי עבור לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה, תאונות דרכים, או סבלו ממקרה רשלנות רפואית.

  סובלים ממחלה, פציעה או פגיעה ארוכת טווח? ייתכן שמגיע לכם פיצוי!

  אנשים רבים מתהלכים ביננו עם כאבים, פציעות ונזקים שנגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה או מקרים ביטוחיים אחרים – בלי לדעת שייתכן ומגיעים להם מאות אלפי ואף מליוני שקלים!

  איך תדעו אם מגיע לכם פיצוי?

  אם גם אתם סובלים מפציעות או פגיעות, ייתכן ומעולם לא חשבתם על האפשרות לבדוק באמצעות עורך דין נזקי גוף את הפיצויים המגיעים לכם.

  חבל.

  פיצויים ושיפויים בגין נזקי גוף יכולים לשנות את חייו של אדם שנפגע מן הקצה אל הקצה.

  אנו מספקים שירותי בדיקת זכאות בחינם.

  נזקי גוף כוללים פגיעות הקורות תוך כדי טיפול רפואי (רשלנות רפואית), פגיעות בעבודה, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות כרוניות, פציעות ועוד. כל אחת מן הפגיעות האלו דורשות טיפול משפטי שונה וייחודי.

  אם אתם סובלים מאחד מאלה, אנו ממליצים לכם לפנות לעורך דין נזקי גוף מומחה – עו"ד אסף פן.

  עורך דין נזקי גוף – אסף פן

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח,אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  אנו מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  מוזמנים לקרוא על תביעת פיצויים לאחר תאונת דרכים | תביעת נכות

  ייעוץ, ליווי וייצוג

  עורכי דין לנזקי גוף בעלי ניסיון יפעלו בשלבים. תחילה בהגשת תביעה ישירה מול הגורמים המבטחים. היא תלווה בשיחות, פגישות ומשא מתן. במידה והתביעות הכספיות נענות הרי שהושגה המטרה. בכל מקרה אחר, הוא ייאלץ להגיש תביעה לבית המשפט כדי לקבל ממנו סעד. בבית הדין הוא יציג מסמכים, חוות דעת רפואיות ואחרות, עדויות ועוד, יביא תקדימים משפטיים ויטען לטובת לקוחו. משרד אסף - פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ, ליווי וייצוג, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. בעליו ישמחו להעמיד את התשתית המעולה שלהם לטובת אחרים.

  עורכי דין לנזקי גוף – בדיקה מעמיקה של כל אירוע

  עורכי דין לנזקי גוף יערוך בדיקה יסודית לכל אירוע כדי לוודא שיש מקום לקבלת פיצוי כספי. במקרים בהם מתברר כי הפיצוי המוצע הוגן או כי אין סיכוי לזכייה בתביעה, הוא ימליץ להימנע מהגשתה. בכל מקרה אחר, הוא יגייס את כל הידע והכישורים שלו כדי להגיש תביעה ולזכות בכספים שאמורים להיטיב עם לקוחו במהלך חייו העתידיים המורכבים. הליווי והייצוג כוללים הנחיות להתנהלות מול המוסדות והגורמים האחראים לפיצויים הכספיים. כך, ביטוח לאומי, חברות ביטוח פרטיות, מעסיקים וכדומה. יש צורך לדעת איך לדבר עם נציגיהם, מה לומר ומה אסור לומר. יש לשמור מסמכים רפואיים וכספיים הנוגעים לאירוע וכדומה. יש צורך גם באיסוף מידע עצמי בעת התאונות, תמונות וצילומים שונים מהזירה ועוד.

  עורכי דין לנזקי גוף

  עורכי דין לנזקי גוף מטפלים במקרים ובתביעות של תאונות שונות הגורמות לפגיעות עד כדי נכויות לאנשים. מדובר בעיקר על תאונות דרכים, עבודה ואחרות הקורות במרחב הציבורי. מומלץ לערב אותם כבר בראשית התהליך וביתר שאת כאשר מתברר כי מדובר על אירועים מורכבים וקשים. ניהול כל תיק כזה נעשה לטובת קבלת פיצוי כספי הולם ומקסימלי. משרד אסף - פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע חשוב.

  ליווי צמוד

  עו"ד נזקי גוף בעל ניסיון ילווה את לקוחו ויתדרך אות איך להתנהל מול נציגי הביטוח הלאומי, חברות הביטוח, המעסיקים וגורמים אחרים. יש צורך לדעת מה לומר, ובעיקר, מה לא לומר בעת שיחות ופגישות ועוד. הוא יפעל להגשת תביעה פרטית. במידה והיא לא נענית או נענית חלקית, הוא יגיש תביעה לבית משפט לקבלת ממנו סעד. משרד אסף - פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ליווי, ייצוג מקיף, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. בעליו ישמחו לשרת אחרים.

  עו"ד נזקי גוף – מיומן ויעיל

  עו"ד נזקי גוף הינו מיומן ויעיל ויודע לנהל היטב כל תביעה. הרצון הוא להשיג פיצוי כספי אשר יסייע לנפגעים ובני משפחתם בניהול חייהם ההופכים למסובכים יותר. הפיצוי ניתן על סבל, על מידת הפגיעה, על הפגיעה בכושר ההשתכרות וכן לטובת טיפולים ושמירה על מהלך חיים טוב ויעיל ככל האפשר. ישנן מספר סוגי תאונות שכיחות אשר נגרמות לאנשים - תאונות דרכים, עבודה, או אחרות (למשל, במרחב הציבורי כמו נפילות וכו'). מומלץ לנפגע לערב את עורך הדין כבר כאשר ברור לו כי מדובר במקרה מורכב. כך הוא יכול לקבל ממנו עצות נכונות שימנעו ממנו לעשות פעולות שעלולות לפגוע בסיכוי התביעה שתוגש. כאשר מתרחשת תאונה, וככל שהדבר מתאפשר יש לצלם את מקום התאונה סמוך להתרחשותה, בין אם בצילום בטלפון, בין אם לשמור את סרטון מצלמת הרכב ובין אם באמצעות עדות מנוכחים ועוד. לרוב, תאונות דרכים למשל, בהן נפגע אדם, נבדקות כעל ידי בוחני משטרה לתאונות דרכים. יש לציין כי גם תאונות עבודה נבדקות על ידי מומחי ו/או קציני בטיחות. בכל מקרה, יש לשמור מסמכים הקשורים לטיפולים רפואיים, נסיעות אליהם, הוצאות כספיות בגינם וכדומה.

  עו"ד נזקי גוף

  עו"ד נזקי גוף מלווה לקוחות אשר נפגעו בתאונות שונות. לרוב, כאלו שמתרחשות במרחב הציבורי, בעבודה, לאחר תאונות דרכים וכדומה. מדובר על תאונות מורכבות אשר במהלכן נגרמים נזקים גופניים קשים. מעורבותו של עו"ד חשובה מאוד לטובת השגת פיצוי כספי מקסימלי משרד אסף - פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

  ליווי וייצוג

  עורך דין נזקי גוף מנוסה יכול לנהל את כל האירוע בצורה חכמה. כך, לתדרך את הלקוח לגבי השיחות מול הגופים והמוסדות השונים. הוא יפעל מהקל אל הכבד. ראשית, יפנה בתביעות פרטיות המלוות בשיחות ומשא מתן, כאשר הדבר לא מסתדר לשביעות רצונו הוא יפנה לבית המשפט לקבלת סעד ממנו. הכול לקבלת פיצוי כספי שיסייע ללקוח בניהול חייו העתידיים. משרד אסף - פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ליווי, ייצוג איכותי בבית משפט, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח לשרת אחרים.

  עורך דין נזקי גוף – הגשת תביעה כספית

  עורך דין נזקי גוף יפעל להגשת תביעה כספית לפיצוי הנפגע ו/או בני משפחתו. עיקר הטיפול הוא בנפגעי תאונות עבודה, דרכים ואחרות במרחב הציבורי. כל אירוע מחייב התייחסות שונה. ברוב המקרים יש לדווח באופן מיידי ו/או זמן קצר לאחר התרחשות התאונה לגורמים הרלוונטיים (למשל, עירייה, משטרה וכו'), וכמו-כן, לפנות לקבלת טיפול רפואי. תאונת עבודה חייבת אף להיות מדווחת למעסיק וכך גם נכנס המוסד לביטוח לאומי לתמונה. תאונת דרכים עם נפגעים מחייבת בדיקת בוחני משטרה אשר אף מוציאים דו"ח על מהותה. הנפגע חייב לבצע מספר דברים בסיסיים. בין היתר לתעד את המקרה, לבדוק עם יש עדים לה וכדומה. במקרים בהם הוא אינו מסוגל לכך הוא יכול להיעזר בחבר או בן משפחה ששהה עימו במקום האירוע. בכל מקרה, הוא יוכל תמיד להיעזר בדו"חות בודקי ובוחני המקרה המוסמכים. בנוסף, עליו לשמור מסמכים רפואיים, הוצאות טיפול ונסיעות הקשורות למקרה ועוד.

  עורך דין נזקי גוף

  עורך דין נזקי גוף מייצג לקוחות אשר נפגעו בתאונות שונות. מדובר על תאונות מורכבות שנגרמו במרחב הציבורי, בעבודה וכדומה. מעורבותו חשובה כבר בתחילת האירוע וכאשר ברור כי מדובר בתאונה קשה ומסובכת עם פגיעות רציניות. הסיבה לכך היא כי ההתמודדות מול הגופים המעורבים מצריכה ידע וניסיון רב. משרד אסף - פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.
  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת