השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונות דרכים

  מעמדו של רוכב אופניים כנפגע תאונת דרכים

  למי מאיתנו אין אדם קרוב שרוכב על אופניים או קורקינט חשמלי ? החקיקה החדשה במדינת ישראל לא מותירה...

  פיצוי בגין תאונות דרכים – לא מה שחשבתם

  על-פניו השאלה האם מקרה מסוים יוגדר כ"תאונת דרכים", המזכה בפיצוי, הינה פשוטה וברורה, עם זאת, בפועל וכאשר תיקים...

  תביעה תאונות דרכים

  נפצעתם בתאונת דרכים? מתכננים לתבוע את הביטוח? תנו למומחים שלנו לעזור לכם! אנשים רבים נפצעים בתאונות דרכים וסוחבים איתם...

  פיצויים לאחר תאונת דרכים

  פיצויים לאחר תאונת דרכים – כמה זה יוצא? משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח...

  עו"ד תאונות דרכים

  משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח לאומי עבור לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה, תאונות...

  טיפול רפואי רשלני לאחר תאונת דרכים - את מי תובעים?

  מה אם אותו אדם שנפגע בתאונת דרכים מובהל לבית החולים, שם נכנס לחדר ניתוח ובמהלך הניתוח מתבצע טיפול...

  מידע נוסף בנושא

  תביעה לבית משפט

  תביעה לבית משפט נעשית, לרוב, רק לאחר שעורך הדין ניסה לקבל פיצוי בדרך ישירה מחברת הביטוח. היענות לדרישתו תחסוך זמן רב, בירוקרטיה וכסף מיותר. במידה והוא יחליט לגשת לבית משפט עורך דין תאונות דרכים מומלץ יטען לטובת לקוחותיו, יציג מסמכים שונים, תקדימים משפטיים, עדויות ותיעוד מהזירה וחומרים אחרים היכולים לתמוך בטיעוניו. פיצוי כספי יסייע מאוד לטיפולים ולשיקום, לאפשרות לחיות חיים נורמטיביים לאחר השיקום ועוד. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מוקפדים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת ואת יכולותיהם וכישוריהם לטובת נוספים.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ – יעיל ומיומן

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ בודק כל תיק המוגש לפניו באופן יסודי ומחליט על דרכי פעולה. הוא אוסף ראיות ועדויות, מסמכים חשובים כמו מסמכים רפואיים המעידים על הפגיעה של התובע ועוד. התביעה קשורה רבות לאופן התאונה ונסיבותיה, כך למשל, במידה ומדובר על תאונות של פגע וברח, בהן נפגע הולך רגל מרכב חולף, התביעה תהיה מול חברת קרנית המטפלת במקרים מסוג זה. בכל מקרה בו התרחשה תאונת דרכים המערבת סיוע של עורך דין, יש חשיבות לתיעוד התאונה, לאיסוף מסמכים רפואיים הנוגעים לה, לשמירה על מסמכי הוצאות כספיות לגבי הטיפולים ועוד.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ מטפל בתיקים העוסקים בתאונות דרכים ובעיקר, בלקוחות אשר נפגעו בצורה קשה בתאונות דרכים. כל נפגע, אפילו בתאונה עצמית, זכאי לקבלת פיצוי כספי בגין הפגיעה. מומלץ לערב את עורך הדין מיד כאשר ברור כי מדובר בתאונה מורכבת שנדרש עבורה ליווי מקצועי. התביעה נעשית מול חברות ביטוח פרטיות ומוסדיות כאחד. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע שימושי.

  הגשת תביעה

  התביעה מוגשת מול חברת הביטוח המבטחת בביטוח חובה את הרכב ממנו ו/או בו נפגע התובע בתאונת פגע וברח – מול חברת קרנית. במקרים של חוסר הסכמות על נסיבות האירוע התיק עלול לעבור לבית המשפט לקבלת החלטתו. במקרים אלו יגייס עו"ד תאונות דרכים המטפל בתיק את כל כישוריו וייעזר במסמכים שנאספו ובעדויות של אנשים שנחשפו לתאונה במטרה להוכיח טענותיו ולשכנע את השופטים בצדקתו מתוך מטרה לתת מענה לפגיעות הגופניות והנפשיות שחווה. כל פיצוי כספי יסייע לטיפולים, לשיקום חיי הנפגע ולאורח חיים נורמטיבי עתידי. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג וליווי, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים מוקפדים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישמחו להעמיד את התשתית שהקימו ואת יכולותיהם המוכחות לטובת נוספים.

  עו"ד תאונות דרכים – ייעוץ מקיף

  עו"ד תאונות דרכים מדגיש בפני לקוחו את החשיבות לאיסוף מסמכים לתיעוד התאונה, לצילום הזירה, לאיסוף עדויות מעוברי אורח, לאסוף מסמכים רפואיים שיכולים להעיד על הפגיעה ועוד. במידה ואינו יכול לעשות זאת – אז להיעזר בשותפים לנסיעה או בכל מי שבידיו יכול להיות המידע הזה. צריך לומר כי לרוב תאונות מהסוג הזה נחקרות ומתועדות על ידי בוחני המשטרה, כך שניתן בעתיד להסתמך על הממצאים הרשמיים שלהם. תאונות עלולות להיגרם מסיבות שונות, אשר חלקן מזכות בפיצוי כספי מחברות הביטוח.

  עו"ד תאונות דרכים

  עו"ד תאונות דרכים מטפל באירועי תאונות דרכים בהן מעורב נזק גוף, כלומר, בהן נפצע אותו האדם שהיה מעורב בתאונת הדרכים. הנפגע זכאי לקבלת פיצוי מחברת הביטוח שביטחה את הרכב ממנו נפגע (בין אם שלו או לא). מומלץ לערב אותו כבר כאשר מתברר כי התאונה היא קשה ומורכבת. יש חשיבות לניהול נכון בכל שלב – מה שמקל על הגשת התביעה אחר כך. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב ערך.

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת