השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הותקף בדרך לעבודה ויקבל למעלה מ 1.5 מיליון ש"ח

  כשיצא ד' ביום 9/4/2018 מביתו לכיוון העבודה, לא חשב שיתעורר בחדר מיון עם שברים מרובים בפנים וזעזוע מוח כתוצאה מאלימות קשה אותה יחווה מנהג בכביש ורק כי ביקש שיזיז את רכבו אשר חסם את הכביש. לאחר מאבקים ממושכים בביטוח לאומי הוכר ד' כנפגע עבודה ויפוצה מידי חודש בחודשו בגמלת נכות.

  ד', בחור צעיר, יצא עם רכבו לכיוון מקום העבודה. במהלך נסיעתו, הבחין ברכב שחוסם את הכביש, מה שלא איפשר המשך נסיעה. ד' יצא מרכבו וביקש מבעל הרכב החונה לפנות את הכביש.

  בעל הרכב, אשר סבר כי לד' אין כל זכות לבקש ממנו בקשה מוגזמת שכזו, יצא מהרכב והיכה את ד' מכות קשות בפניו. גם לאחר שנפל על הכביש מחוסר הכרה, המשיך בעל הרכב לבעוט בראשו. משסיים, פשוט עלה על הרכב ונסע מהמקום, כאשר ד' מוטל על הכביש ללא הכרה עם דימומים קשים.

  מהמקום פונה ד' בניידת טיפול נמרץ ובבית החולים אובחן כסובל מזעזוע מוח ומשברים מרובים באיזור הפנים ולרבות באף, לסת, חסר ושברים של השיניים ועוד.

  ביטוח לאומי אליו הוגשה התביעה להכיר במקרה כתאונת עבודה, הערים קשיים רבים, ולאחר עבודה ממושכת ומאבקים, הוכר ד' כנפגע עבודה. עם ההכרה, הוגשה גם תביעה לקביעת דרגת נכות, ולאחר מספר וועדות ותקופה ממושכת של עבודה אל מול המוסד לביטוח לאומי הוכר ד' כנכה עבודה.

  בסופו של תהליך ובהתאם לקביעות הוועדות הרפואיות, קיבל ד' תגמול חד פעמית בסך של 95,000 ₪ וכן גמלה חודשית בשיעור 2,800 ₪ למשך כל חייו. סך התגמולים אשר שולמו ויושלמו לד.נ מסתכמים בלמעלה ממיליון וחצי ₪.

  משרד עורכי דין ביטוח לאומי אסף פן מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  מוזמנים לקרוא גם על תביעת נכות | תביעה ביטוח לאומי

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת