השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חברת הביטוח דחתה הכיסוי ולבסוף תפצה ב-800,000 ש"ח

  מ.נ. היה כבן 5 כאשר משאית קירור פגעה בגופו וכתוצאה מכך הוא נהרג במקום. הוריו פוצו על ידי חברת הביטוח של המשאית בסך של למעלה מ-800,000 ₪ אולם לא לפני שטענו כי אין זה מאחריותם לפצות את הוריו של המנוח ושלחו אותם לדרכם.

  בחודש מרץ לשנת 2019 שיחק מ.נ סמוך לביתו. כאשר חצה את הכביש, הגיח נהג משאית צעיר כבן 25 בדהירה כאשר הוא לא מסתכל לכיוון הנסיעה. מ.נ לא הספיק להתחמק, ונפגע מהמשאית אשר גררה אותו מספר מטרים עד שהבין הנהג כי פגע בדבר מה.

  מ.נ, רק בן 5, ספג פגיעת ראש קשה ביותר ונהרג במקום.

  מיד עם קבלת המסמכים על ידי התובעים הודיעה חברת הביטוח כי אין בכוונתה לשלם בגין התאונה, וזאת מאחר ונהג המשאית היה בזמנים רלוונטים בשלילת רשיון. משום כך פוליסת הביטוח חסרת תוקף.

  בדיקתנו את המסמכים אשר הועברו על ידי חברת הביטוח עלה כי לנהג המשאית נשלל הרשיון עוד שנה טרם התאונה, על ידי משרד הרישוי ועל בסיס נקודות. עוד עלה כי חברת הביטוח חידשה את פוליסת הביטוח כאשר הרשיון לא היה בתוקף, אולם בחרה להתעלם ו/או לא לבדוק את סוגייה זו.

  במכתב תשובה שנשלח לחברת הביטוח הודיע משרדנו כי אין בכוונתנו לרדת מהתביעה, וככל שמעוניינת חברת הביטוח, הרי שעליה להוכיח את העובדה כי נהג המשאית אכן ידע על השלילה או לחילופין כי הפקיד את הרשיון.

  לאור עמדתנו, בחרה חברת הביטוח לרדת מהטענה, וזאת מהטעם הפשוט כי הנטל להוכיח ממצאים אלו הוא לא פשוט כלל.

  בהמשך קיבל משרדנו הצעה לסילוק התביעה רק על מחצית מסכום התביעה, אשר נדחתה על ידנו בשתי ידיים.

  לבסוף ומאחר וחברת הביטוח הבינה כי אין בכוונתנו להתקפל אל מול כל טענותיה ומאחר ו"שיטת מצליח" לא פעלה בעניין זה, הוצע לשלם את מלוא סכום התביעה.

  אמו ואחיו הגדול של המנוח אשר ראו את מ.נ מוטל על הכביש ללא רוח חיים כאשר הוא פצוע קשה, מטופלים גם הם במשרדנו לאור הנזק הנפשי הקשה שספגו ובהתחשב המראות, ומכוח ההלכה של "נזק נפשי למעגל משני".

  משרד עורכי הדין תאונות דרכים אסף פן מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  מוזמנים לקרוא גם על פיצויים לאחר תאונת דרכים | תביעה תאונות דרכים

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת