השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תביעת נכות

  כיצד מגישים תביעת נכות לביטוח לאומי?

  תביעת נכות היא בקשה לסיוע כלכלי מאת הביטוח הלאומי. התביעה מוגשת כאשר אדם מאמין שליקוי נפשי או פיזי מוביל לחוסר יכולת לנהל חיים רגילים או למצוא עבודה. תלוי בהיסטוריה הרפואית והפיננסית של התובע, ניתן להגיש בקשה לקצבת נכות או השלמת הכנסה מביטוח לאומי.

  לקבלת סיוע בתביעת הנכות שלך, השאר פרטים לפגישת ייעוץ חינם.

  מהי תביעת נכות?

  אם אינכם יכולים לעבוד בגלל מצב רפואי שאתם חווים כעת, ייתכן ואתם זכאי לקבל קצבאות נכות מביטוח לאומי. תהליך התביעות יכול להיות מאתגר ומורכב ודורש מסמכים ספציפיים לצורך תמיכה בתביעתכם וכדי לעזור לכם להוכיח את חומרת מצבכם. כדי לקבל תביעה מוצלחת, עליכם לספק ראיות רפואיות קשות ותיעוד תומך אחר המאמת את חומרת מצבכם, כמו גם מגבלות כרוניות וזמניות.

  ביטוח לאומי הוא האחראי לקביעת אחוזי נכות עפ"י דרגת הנכות הפיזית והנפשית ופגיעה בכושר השתכרות. הגשת הבקשה להכרה כנכה היא צעד חשוב מאוד בדרך לקבלת קצבת נכות. אל התביעה חשוב לצרף את המסמכים וחוות הדעת הטובות והמתאימות ביותר, אחרת תביעת הנכות לא תאושר. יהיה עליכם להראות את חומרת מצבכם וכיצד הוא מגביל אתכם ואת יכולותיכם לעבוד ולהתפרנס. אתם צריכים להקפיד על סדר בתיעוד לפני תחילת תביעת הנכות כדי לשפר את הסיכויים לתביעה מוצלחת ולאישור קצבת נכות.

  עורך דין מומחה להגשת תביעת נכות

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכי הלקוח תוך שימת לב לעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  משרד עורכי דין ביטוח לאומי אסף פן מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  מוזמנים לקרוא גם על תביעה ביטוח לאומי

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת