השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין ביטוח לאומי

  עורך דין ביטוח לאומי תל אביב

  עורך דין ביטוח לאומי תל אביב משרת לקוחות בנושאים חשובים ותביעות שונות מול המוסד לביטוח לאומי. השירות ניתן...

  קבלן שנפל מגובה יקבל מביטוח לאומי סך של 3 מליון ש"ח

  קבלן בניין שנפל מגובה רב ונפגע בפגיעה רב מערכתית יתוגמל על ידי ביטוח לאומי בסך של 3 מליון...

  התקף לב כתאונת עבודה

  "תאונת עבודה" מוגדרת בחוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב] התשנ"ה – 1995 כתאונה שאירעה תוך כדי ועקב עבודתו של...

  הותקף בדרך לעבודה ויקבל למעלה מ 1.5 מיליון ש"ח

  כשיצא ד' ביום 9/4/2018 מביתו לכיוון העבודה, לא חשב שיתעורר בחדר מיון עם שברים מרובים בפנים וזעזוע מוח...

  תאונה אישית ביטוח לאומי

  הידעת? אם עברת תאונה אישית ביטוח לאומי צריך לשלם לכם דמי תאונה. אז מה הם דמי תאונה? ומי...

  דמי פגיעה ביטוח לאומי

  בעבודתי מול רשויות המדינה וכעורך דין ביטוח לאומי לא תמיד שש לשלם לנו במהרה דמי פגיעה, אם בכלל....

  תביעת נכות

  כיצד מגישים תביעת נכות לביטוח לאומי? תביעת נכות היא בקשה לסיוע כלכלי מאת הביטוח הלאומי. התביעה מוגשת כאשר אדם...

  תביעה ביטוח לאומי

  איך מגישים תביעה לביטוח לאומי? הביטוח הלאומי משלם כל שנה מיליארדים רבים בקצבאות נכות, אובדן כושר השתכרות, קצבאות שארים...

  מידע נוסף בנושא

  שירות ממשרד מוכר

  במידה ואתם זקוקים לעזרתו של עו"ד ביטוח לאומי לצורך טיפול בתביעת נכות, תאונת עבודה, או כל תביעה אחרת, על מנת שתוכלו להתמודד כראוי אל מול הגוף וכן, אל מול הוועדות הרפואיות אותן מפעיל הביטוח הלאומי, חפשו אחר עורך דין מומחה בתחום זה. חשוב לבחור עורך דין בעל מוניטין, עם המלצות מלקוחות עבר מרוצים, בין אם מצאתם אותם ברחבי הרשת או שהתייעצתם עם חברים ומשפחה וכן, הפן האישי חשוב לא פחות. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, ליווי בכל מצב, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישרתו בשמחה אחרים.

  עו"ד ביטוח לאומי – מכיר את הנושא לעומק

  עו"ד ביטוח לאומי מכיר היטב את הסיטואציות הנוצרות ויודע איך לנווט ולהתנהל מול נציגי המוסד לביטוח לאומי. כאשר הוא מקבל את התיק לראשונה הוא לומד עליו ומגבש המלצות לפעולה. הוא ינהל היטב את הלקוח בעת מגעיו מול נציגי המוסד. כך בעת מבדקים ומבחנים שונים, לקראת הופעה בוועדה רפואית מטעם המוסד, בעת התנהלותו השוטפת בבית ובסביבה ועוד. למשל, יש נושאים שאפשר לשוחח עליהם ויש דברים שיש להימנע מאמירתם במפגשים השונים וכן הלאה. כך, גם יימנעו טעויות מביכות שעלולות לפגוע בקבלת הסיוע הכספי.

  עו"ד ביטוח לאומי

  עו"ד ביטוח לאומי מטפל בתיקים מגוונים לטובת לקוחות הנזקקים לייצוג מול המוסד הנ"ל. הנושאים המורכבים יותר הם תביעות נכות עקב תאונות עבודה ודרכים, קצבאות קבועות, נושאי סיעוד ועוד. כל תהליך בכל אירוע הינו מורכב ויש להכירו. משום כך, מעורבות עורך הדין חשובה מאין כמוה ותתרום, בוודאות, לקבלת זכויות המגיעות על פי חוק. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע מפורט.

  שירות ממשרד ידוע ובעל שם

  במידה ואתם זקוקים לשירותיו של עורך דין לביטוח לאומי על מנת להתנהל בביטחון ובהצלחה אל מול הביטוח הלאומי בכל מקרה של תאונת עבודה, או כל סיבה אחרת, אתם צריכים לפנות אל עורך דין מקצועי ומנוסה, בקיא בתחום מזה שנים שיוכל לספק לכם ערך מוסף ולהביא את התיק שלכם לידי פתרון מקסימלי. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, ליווי צמוד ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישמחו לשרת אחרים.

  עורך דין לביטוח לאומי – פועל ביעילות רבה

  עורך דין לביטוח לאומי בוחן כל אירוע לגופו ומגבש המלצות לפעולה. הנושאים היכולים להגיע אליו מורכבים וכוללים תביעות עקב פגיעה קשה במקום עבודה או תאונת דרכים, נושאי סיעוד ועוד. יש חשיבות למעורבותו בשלבי האירוע הראשונים, שכן, כך הוא יוכל לנהל את הלקוח ואת התהליך במקביל. המטרה היא מניעת טעויות מול נציגי המוסד שיפגעו בסיכוי לקבלת סיוע מרבי. תהליך מול המוסד לביטוח לאומי כולל בין היתר, מבדקים, מבחנים, הגעה לוועדות רפואיות, הגשת טפסים בצורה מושלמת ועוד. עורך הדין מכיר את התחום לעומק ויודע לפעול היטב בכל מצב. במישור הפרקטי הוא ייעץ לקראת ועדה רפואית, ינחה על הדרך לשוחח עימם, להדגיש מה ניתן לומר וממה להימנע וכן הלאה.

  עורך דין לביטוח לאומי

  עורך דין לביטוח לאומי מייצג לקוחות בנושאים ותביעות שונות מול המוסד הנ"ל. קיימים שורה של נושאים עליהם מופקד המוסד לטובת מתן שירות לנזקק. עם זאת, ההתנהלות מולו מורכבת ויש צורך להכיר אותה היטב. בעזרת עורך דין ניתן למצות את כל הזכויות המגיעות בכל סיטואציה. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע מפורט.

  עורך דין ביטוח לאומי

  משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח לאומי עבור לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה, תאונות דרכים, או סבלו ממקרה רשלנות רפואית.

  מחפשים עורך דין שיעזור לכם לנצח בתביעה מול ביטוח לאומי? הגעתם למקום הנכון!

  ביטוח לאומי הוא ביטוח חובה המכסה מגוון רחב מאוד של מצבים. בין התביעות שניתן להגיש לביטוח לאומי ניתן לכלול תביעה להכרה כנפגעי פעולות איבה, תביעה לקבלת קצבת שאירים, תביעת אבטלה, בקשה לגמלת סיעוד, קצבת נכות, תביעת הבטחת הכנסה במקרה פיטורין, תיבעה בגין תאונת עבודה או תאונת דרכים, דמי מזונות, דמי סיעוד, דמי קבורה, שמירת הריון לאם, ועוד.

  למה אתם צריכים ייצוג של עורך דין ביטוח לאומי?

  למרות הרינגטון המפורסם "ביטוח לאומי לצדך, ברגעים החשובים של החיים" בחיים האמיתיים אנשים מגלים שקשה עד בלתי אפשרי לממש זכויות מול הביטוח הלאומי.

  כדי להבטיח שתקבלו את הקצבה במהירות האפשרית, קבעו פגישה עוד היום עם עורך דין ביטוח לאומי מנוסה שיעזור לכם להגיש את כל המסמכים הרלוונטיים וידאג לעזור לכם למצות את הזכויות שלכם מול הביטוח הלאומי.

  עורך דין ביטוח לאומי יעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם!

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  אנו מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת