השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נכות מעבודה

  משרד עוה"ד אסף פן מספק שירותי ייצוג בתביעות ביטוח פרטי וביטוח לאומי עבור לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה, תאונות דרכים, או סבלו ממקרה רשלנות רפואית.

  נפצעתם במקום העבודה שלכם או במסגרת התפקיד? נקבעו לכם אחוזי נכות? ייתכן שמגיע לכם פיצוי!

  אנשים רבים מתהלכים ביננו עם נכויות בדרגות שונות שנגרמו כתוצאה מתאונות עבודה או מקרים ביטוחיים במקום העבודה – בלי לדעת שייתכן ומגיעים להם מאות אלפי ואף מליוני שקלים!

  איך תדעו אם מגיע לכם פיצוי?

  אם גם אתם סובלים מנכות מעבודה, ייתכן ומעולם לא חשבתם על האפשרות לבדוק באמצעות עורך דין נזקי גוף את הפיצויים המגיעים לכם.

  רבים מרגישים אשמים על כך שנפצעו למרות שהם עבדו בתנאי בטיחות לקויים, אחרים מחבבים את הבוסים שלהם ומעדיפים לא לתבוע אותם למרות שנגרמה להם נכות מעבודה. אך גם אלה וגם אלה מפספסים הזדמנות לקבל את המגיע להם – בלי לפגוע במקום העבודה שלהם כלל.

  בימינו, רוב מוחלט של מקומות העבודה (לפחות אלה שעובדים באופן חוקי) מחזיקים פוליסת ביטוח המבטיחה לכם – העובדים – פיצויים במקרה פגיעה.

  אנו מספקים שירותי בדיקת זכאות בחינם לאנשים שסובלים מנכות מעבודה.

  נכות מעבודה יכולה להיגרם משלל סיבות ביניהם עבודה בסביבת עבודה לא בטוחה, חשיפה לחומרים מסוכנים, נפילה או פציעה במקום העבודה, נזק בגין פגיעה מינית שהתרחשה במקום העבודה ועוד.

  אם נפגעתם מאחד מאלה, אנו ממליצים לכם לפנות לעורך דין לתאונות עבודה – עו"ד אסף פן ואנו נדאג להשיג לכם גמלת נכות מעבודה.

  עורך דין מומחה לייצוג סובלים מנכות מעבודה – אסף פן

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  משרד עורכי דין תאונות עבודה אסף פן מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  מוזמנים לקרוא גם על פגיעה בעבודה

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת