השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונות עבודה

  מידע נוסף בנושא

  תביעה בשלבים

  תביעה נעשית מהקל אל הכבד. ראשית בשיחות ישירות, במשא ומתן וכדומה מתוך רצון להגיע להסכמות מקובלות. רק כאשר הן אינן תואמות את הצרכים והרצונות של הלקוח, אזי ניתן להגיש תביעה לבית משפט לקבלת סעד ממנו. במהלך הדיונים יגיש עורך דין תאונת עבודה מומלץ מסמכים שונים שנאספו כולל רפואיים וכלכליים, בנוסף, חוות דעת, תקדימים משפטיים דומים ויטען טענות נוספות לטובת לקוחו. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הוא ישמח לשרת אחרים.

  עורך דין תאונת עבודה מומלץ – ייעוץ, ליווי וייצוג

  עורך דין תאונת עבודה מומלץ לומד כל תיק לעומק ומייעץ על פי מהות הפגיעה. פגיעה בעבודה תדרוש, על-מנת לקבל פיצויי כלשהו, פנייה מתאימה למוסד לביטוח לאומי. במידת הצורך, ולאחר קבלת פיצוי ראשוני, יזומן הנפגע לוועדות רפואיות ויקבעו לו נכויות זמניות וצמיתות. במקביל, ייעשו פניות גם לחברת הביטוח המבטחת את המעסיק. מדובר על תהליך ארוך ומורכב המחייב ליווי של עורך דין מנוסה. הוא ינהל את הלקוח וינחה אותו לגבי הפעולות שעליו לבצע, לגבי השיחות עם נציגי המוסדות המבטחים ועוד. קיימת חשיבות מיוחדת לייעוץ לקראת הוועדה הרפואית כי תוצאותיה ומסקנותיה חשובות עד מאוד לקבלת הפיצויים הכספיים העתידיים. יותר מכך, הן עשויות לסייע בעת הגשת תביעות לחברות הביטוח הפרטיות.

  עורך דין תאונת עבודה מומלץ

  עורך דין תאונת עבודה מומלץ מטפל בתיקים של לקוחות שנפגעו במקום העבודה. פגיעות גוף קשות עלולות לגרום לנכויות ואף לאובדן חיים. אלו סיטואציות שעלולות לפגוע ישירות בפרנסה וכן עשויות להשפיע על כל התא המשפחתי ועל עתידו. התביעות מוגשות מול המוסד לביטוח לאומי, המעסיק ו/או החברה הפרטית המבטחת אותו. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

  תביעה משפטית

  במידה ובהמלצתו של עו"ד תאונות עבודה החלטתם להגיש תביעה כיוון שאתם ככל הנראה זכאים לפיצוי הולם, תביעה משפטית נעשית לאחר שמוצו כל ההליכים הראשונים לקבלת אותו הפיצוי ההולם לסיטואציה שנוצרה. התביעה המשפטית עלולה לקחת זמן רב, לכן כדאי להצטייד בעורך דין מקצועי ומנוסה שילווה אתכם בסבלנות לאורך כל התהליך. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, ליווי, ייצוג נאמן, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הוא ישמח לשרת אחרים.

  עו"ד תאונות עבודה – ייעוץ וייצוג מוקפד

  עו"ד תאונות עבודה יכול לסייע כל הקשור בתביעות מעין אלו. ברוב המקרים, התביעות מוגשות מול המוסד לביטוח לאומי, מול המעסיק וגם מול החברה המבטחת אותו. יש לדעת, כי יש דרך פעולה מסוימת שיש לפעול בה הכוללת דיווח לביטוח הלאומי, לחברה המבטחת, וכן, טיפולים רפואיים ראשוניים מתאימים. במידה והנזק הוא רציני ומחייב חופשת מחלה, אזי יקבל הנפגע פיצוי כספי ראשוני מהמוסד לביטוח לאומי, ובמקרים רבים, גם תיקבע לו נכות זמנית ואף צמיתה. התנהלות הלקוח בראשית הדרך חייבת להיות נכונה כדי לא לגרום לנזקים ולשמור על סיכוי טוב לתביעה שאמורה להיות מוגשת בעתיד. עורך הדין ימליץ לשמור על מסמכים המתעדים את הפגיעה, אחרים רפואיים וכלכליים ועוד. הוא ינחה גם על הדרך לדבר עם נציגי המוסדות המבטחים ועוד.

  עו"ד תאונות עבודה

  עו"ד תאונות עבודה מייצג לקוחות שנפגעו במהלך ועקב עבודתם. קיימת בחוק הרחבה למונח תאונת עבודה כאשר זו כוללת גם פגיעה בזמן נסיעה למקום העבודה ו/או חזרה ממקום העבודה. הטיפול בתיקים כאלו חשוב מאוד במקרים קשים מאחר ומדובר בפרנסה שעלולה להיפגע לתקופות ארוכות. מעורבות עורך דין חשובה כבר בשלבים ראשונים של התהליך וכשברור כי מדובר בפגיעה מורכבת. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

  עורך דין תאונות עבודה

  ידעתם שאנשים שנפצעו במקום העבודה זכאים לפיצויים ממקום העבודה שלהם – גם כאשר לא נקבעה נכות לטווח ארוך?

  כן, אם קרתה לכם תאונה במסגרת העבודה שלכם (גם אם לא הייתם פיזית במקום העבודה בעת קרות התאונה) או אפילו בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה – יכול להיות שאתם זכאים לפיצויים מחברת הביטוח של המעסיקים שלכם.

  כמעט כל תאונה יכולה להיחשב תאונת עבודה, אם נגרם לכם בגינו נזק משמעותי. כל נפילה, פציעה מכלי עבודה, נכות ארוכת טווח בעקבות תנאי עבודה לא נאותים ואפילו פגיעה נפשית כתוצאה מעבודה טראומתית או הטרדה מינית – יכולים להיחשב כולם כמקרה ביטוחי המזכה אתכם בפיצוי ביטוחי.

  מימוש זכויות מול חברות הביטוח וביטוח לאומי

  אנו מסייעים ללקוחותינו לממש את זכויותיהם החוקיות לכיסוי הוצאות בשל תאונת עבודה (אובדן ימי עבודה, טיפול, וכו'). בנוסף, אנו מסייעים ללקוחותינו לממש את זכויותיהם לפיצוי כלכלי בגין נכות ארוכת טווח או פגיעה בכושר השתכרות העתידי, וכן להשיג פיצויים בגין עגמת נפש.

  אנו נסייע לכם למצוא את הגופים החייבים לכם כספים ולהשלים את תהליך התביעה עד הסוף.

  פנו עוד היום לעורך דין תאונות עבודה מומחה – עורך דין אסף פן.

  עורך דין תאונות עבודה – אסף פן

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטוריית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח,אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  אנו מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת