השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית עורך דין

  עורך דין רשלנות רפואית תל אביב

  עורך דין רשלנות רפואית תל אביב משרת לקוחות שנפגעו בהליכים רפואיים בעיר ובסביבותיה. קיימים חוקים ספציפיים המגדירים רשלנות...

  סבלה מקרע בחיץ הנקבים במהלך לידה ותפוצה ב-300 אלף שקלים

  יולדת צעירה שזכתה ליחס מזלזל ולטיפול רפואי רשלני במהלך לידתה אשר ארכה למעלה מ-24 שעות תפוצה ב-300 אלף...

  אובחן באיחור כסובל ממחלת לב ויפוצה ב-150 אלף שקלים מאת קופת החולים

  בחור צעיר אשר נאלץ לעבור ניתוח מעקפים לאור התעלמות מתוצאות בדיקת הדם מספר שנים קודם לכן, יפוצה על...

  ניתוחים פלסטיים - איך תמנעו מפגיעה בגופכם

  ניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים תופסים תאוצה רבה. משנה לשנה צצים יותר ויותר מכונים ומרפאות המציעים טיפולים קוסמטיים או...

  הסבר בעל פה אינו מספיק כדי לקבל את הסכמתו האמיתית והמושכלת של המטופל

  בית המשפט קבע: הסבר בעל פה אינו מספיק – על חובת "הגילוי" של הרופא ודרישת "הסכמה מדעת" של...

  טיפול רפואי רשלני לאחר תאונת דרכים - את מי תובעים?

  מה אם אותו אדם שנפגע בתאונת דרכים מובהל לבית החולים, שם נכנס לחדר ניתוח ובמהלך הניתוח מתבצע טיפול...

  דימום מוחי לא אובחן בזמן עקב טיפול רשלני במיון

  קשישה כבת 77 הובהלה לבי"ח השרון כשהיא מקיאה, סובלת מלחץ דם גבוה וכאבי ראש, ולמרות זאת שוחררה לביתה...

  רופא שהתרשל בבדיקת העובר חויב לפצות את הוריו

  מומחה שערך סקירת מערכות ב 9 דקות בלבד החמיץ מום לבבי קשה. השופטת "בנסיבות אלה, סביר יותר להניח...

  רשלנות רפואית בלידה

  אם חוויתם התנהלות רשלנית של רופא שגרמה לפגיעה בילוד או באם במהלך הלידה, ייתכן ואתם זכאים לפיצוי בגין...

  מידע נוסף בנושא

  דיון בבית משפט

  הנזקים החמורים הם אלו שמובילים, חלילה לנכות ולמוות. במקרים רבים, הם מגיעים לבתי משפט משום מהמערכת מסרבת להכיר בהם מסיבות שונות. בבית משפט עוד רשלנות רפואית ינצל את מלוא כישוריו וניסיונו כדי להוכיח צדקת לקוחו. הוא יאתר ויציג מסמכים רפואיים וכלכליים, ייעזר בפסקי דין תקדימיים יביא עדויות ויטען את מלוא טענותיו להצדקת טיעוניו. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, ליווי, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישמחו לשרת אחרים.

  עוד רשלנות רפואית – יעיל ומוכשר

  עוד רשלנות רפואית ילווה כל לקוח לאורך כל ההליך. אחת המשימות העומדות לפניו היא בדיקת התיק וקבלת ההחלטה החשובה ביותר. האם המקרה מוגדר כרשלנות רפואית ואם יש סיכוי להצלחה התביעה? על פי הדין – רשלנות רפואית היא אירוע שבו נגרם נזק למטופל כתוצאה מהתרשלות המטפל תוך כדי סטייה מרמת הזהירות הסבירה שבה הוא היה צריך לנהוג. כך לגבי רופא המבצע פרוצדורה רפואית או מספק אבחון שגוי, אחות הנותנת תרופה לא נכונה או כל בעל תפקיד אחר. האחריות הינה של גורם הרשלנות וכן של המוסד בו הוא עובד אין צורך להוכיח שהמטפל התכוון לפגוע במטופל. המטפל יכול להתרשל אפילו אם הוא אינו יודע זאת. המשימות האחרות של עורך הדין הן לתת ללקוחו עצות נכונות להתנהלות, לשמירה על מסמכים רפואיים, וכמובן, למנוע מהמטופל הנפגע לבצע שגיאות קריטיות העלולות לפגוע בתביעתו העתידית.

  עוד רשלנות רפואית

  עוד רשלנות רפואית מטפל בתיקים של לקוחות שנפגעו עקב טיפול רפואי החורג מהפרקטיקה הרפואית המקובלת. רשלנות רפואית יכולה להיגרם מפעולה לא סבירה של רופא, מטפל, פקיד מנהלתי או כל גורם אחר במערכת הרפואית. הנפגע צריך להוכיח קשר סיבתי בין הטיפול הכושל לפגיעה. מומלץ לערב עורך דין כבר בראשית התהליך וכשברור כי מדובר במקרה מורכב. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע חשוב.

  ניהול התיק

  עורך הדין ינחה את לקוחותיו לגבי ניהול התיק. הדבר אומר שמירת כל המסמכים הרפואיים ודרישה לקבל את כולם ללא יוצא מהכלל. כן, יש לתעד טיפולים, לשמור את החשבוניות והקבלות על ההוצאות הרפואיות וכדומה. בעת הגשת תביעה עורך דין רשלנות רפואית מומלץ יסתמך על חוות דעת של רופאים ומומחים אחרים, תקדימים משפטיים, ומסמכים אחרים. הפיצוי ניתן עבור הפגיעה והסבל, לטובת הוצאות טיפוליות ולשמירה על רמת חיים עתידית סבירה. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, ליווי, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ומצטבר המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישמחו לשרת אחרים.

  עורך דין רשלנות רפואית מומלץ – לומד כל תיק לעומק

  עורך דין רשלנות רפואית מומלץ בודק כל תיק לעומק ומוודא שהמקרה הנידון עונה להגדרה של רשלנות רפואית. כאן צריך לומר כי רשלנות רפואית מוגדרת כמקרה בו רופא בצע פרוצדורה רפואית החורגת מהנורמה הרגילה וכזאת אשר רופא סביר לא היה מבצע. הדבר יכול להיות ניתוח שלא על פי הפרקטיקה המקובלת, מתן תרופות שאינן מתאימות לאבחנה וכדומה. מרבית המקרים נוצרים בגלל טעויות רופא אבל לא רק. גם טעויות מנהלתיות העלולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים מוגדרות כרשלנות. לנפגע ו/או בני משפחתו עומדת הזכות לתבוע את הגורם הפוגע ואת חברת הביטוח המבטחת אותו. בכל מקרה כזה, יש צורך להוכיח קשר סיבתי בין הרשלנות לנזק.

  עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

  עורך דין רשלנות רפואית מומלץ מייצג לקוחות אשר נפגעו בעת קבלת טיפול רפואי. ניתן למצוא מקרים שונים המוגדרים כרשלנות רפואית. מומלץ לקבל ייעוץ משפטי כבר בתחילת האירוע וכאשר מתברר כי נוצר אירוע קשה ומורכב. ניהול תיק כזה אינו פשוט ומחייב ידע וניסיון רב. משרד אסף – פן עורכי דין ונוטריון עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב ערך.

  רשלנות רפואית עורך דין

  אנו מתמחים בייצוג אנשים שנפגעו בעת קבלת טיפול רפואי מרופאים, בתי חולים, מרפאות וקופות חולים. עם צוות עו"ד קבוע במשרה מלאה, משרדנו מציע שירות שלא תמצאו במקומות אחרים.

  לעורכי הדין שלנו ניסיון רב והיסטוריה של עשרות נצחונות בתביעות רשלנות רפואית. עורך דין רשלנות רפואית יסייע לכם בהכנת הבסיס העובדתי בתביעה וייצג אתכם במשא ומתן ובבית המשפט כדי להבטיח שתקבלו את הפיצוי המתאים.

  אנו עובדים עם צוות ייעודי של מומחים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר על מנת להבטיח את הניצחון שלכם בתביעה. עזרנו למטופלים רבים לקבל את כספי הפיצויים המגיעים להם עקב רשלנות של מגוון אנשי רפואה בהם צוות בית החולים, מטפלים ואחיות.

  מה הסיכוי שתנצחו בתביעה? גבוה!

  עפ"י מחקר שנערך ע"י המכון הלאומי לחקר מדיניות בריאות, מרבית התביעות שמוגשות לבית משפט נגמרות בהסדר פשרה מחוץ לבית המשפט בו מקבלים התובעים פיצויים מופחתים בהליך מהיר.

  מבין התביעות המוכרעות בבית המשפט, כ-48% נפסקים לטובת המטופלים- כלומר ב-75% מכלל התביעות נגמרות בפיצויים לטובת המטופל, בין אם הוא בחר להתפשר מחוץ לבית המשפט ובין אם במסגרת פסיקה של שופטים.

  התשלום על רשלנות רפואית יכול לנוע בין מאות אלפי שקלים למיליונים, כתלות בחומרת הפגיעה והרשלנות.

  עורך דין מומחה לייצוג במקרים של רשלנות רפואית

  אנו מספקים שירות מקצועי ואישי לכל הלקוחות שלנו במטרה לעזור להם לקבל את הפיצויים המגיעים להם על פי דין.

  הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. אנו בודקים את סיפורו של הלקח, ועושים בדיקה מעמיקה של היסטורית הפגיעה כולל מסמכים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד'.

  לאחר שאנו בודקים את תיק הלקוח, אנו ממליצים על המסלול המשפטי הנכון ביותר עבורו. אנו עושים זאת מתוך רגישות והבנה לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח תוך שימת לב למצבו של הלקוח ולעדיפויות שלו.

  מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, אנו "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.

  אנו מספקים שירות באיזור המרכז ובית שמש. פנו עוד היום לפגישת ייעוץ חינם.

  קידום עורכי דין ברשת קידום עורכי דין ברשת